• شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان اندیشه 2، واحد 310
  • 09139905473

درباره ما

درباره ی ما

شرکت فناور پژوه رایبد، یک شرکت مبتنی بر دانش و فناوری در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان است. حوزه فعالیت شرکت ما، توسعه فناوری های نوین در صنعت مهندسی مواد است. یکی از شاخه های تخصصی شرکت ما، رایبد رابر است که ماموریت آن تولید محصولات لاستیکی و سیلیکونی با کیفیت و فناوری بالا هست.

رایبد رابر به عنوان تیمی خلاق، نوآور و پرتلاش، همه ی تلاش خود را برای اعتمادسازی، شناسایی نیازها و ارائه ی راهکارهای مناسب به مشتریان به کار خواهد بست.

ما برای دستیابی به فناوری های نوین در صنعت سیلیکون و لاستیک تمام سعی و تلاش خود را کرده ایم و این راه را با جدیت ادامه می دهیم. از مهمترین دستاوردهای ما تولید نوارهای سیلیکونی تقویت شده با فایبرگلس (FRST) برای نخستین بار در ایران است.

همچنین دستیابی به کامپاندهای سیلیکونی با خواص بهداشتی برای کاربردهای پزشکی، مقاوم به محیط های اسیدی و روغنی، مقاوم به حرارت و شعله و با خواص مکانیکی بالا، از مهمترین فعالیت های ماست.

اکنون ما با تیم متخصص پرتلاشی که در اختیار داریم و همچنین تجهیزات پیشرفته امکان تولید انواع قطعات و لوله های لاستیکی و سیلیکونی را با خواص، ابعاد و تیراژ متنوع خواهیم داشت. از این رو قابلیت ارائه خدمات و محصولات به صنایع بزرگ و کوچک را خواهیم داشت.

بعلاوه ما می توانیم انواع کامپاند و مستربچ سیلیکونی و لاستیکی را جهت سهولت کار همکاران در حوزه لاستیک ارائه نماییم.